misza-95

Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 97

Skąd: Żory

PostWysłany: Śro 16:02, 20 Maj 2009 Temat postu: FINAŁ OSTATNIEGO W HISTORII PUCHARU UEFA.

Jak myślicie kto wygra ostatni w historii Puchar Uefa ? Ja stawiam na Shachtar bo oni wystąpią w nie mal najsilniejszym składzie a w Werderze nie za grają: Diego, Hugo Almeida, a w przypadku Baumanna, Pizzaro, Rosberga, Hunta. Więc piłkarze Werderu mogą zagrać bez swojego podstawowego ataku.
mitus

Posty: 25

Skąd: Żory

PostWysłany: Śro 16:32, 20 Maj 2009 Temat postu:

Kibicuje i stawiam na Shakhtar, ze względu na naszego zawodnika w ich szeregach - Mariusza Lewandowskiego Wink
misza-95

Posty: 97

Skąd: Żory

PostWysłany: Śro 20:33, 20 Maj 2009 Temat postu:

Hmm... Mariusz na zdziałanie czegoś w tym finale może pomarzyć ;D powinien się cieszyć, że wystąpi w tym meczu ;] Śniło mi się, że on strzeli bramkę, i śniła mi się 78minuta xDDD
misza-95

Posty: 97

Skąd: Żory

PostWysłany: Czw 8:59, 21 Maj 2009 Temat postu:

No, no pełny występ Polaka ;o Haha śniła mi się 78 minuta a Mariusz w 77 dostał żółtą kartkę. ;DDDDDDD
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum www.klubkszory.fora.pl Strona Główna -> Puchary Europejskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)