Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 97

Skąd: Żory

PostWysłany: Sob 21:43, 15 Sie 2009 Temat postu: Przegrana z Polonią Łaziska

Niestety nie byłem na meczu, więc nie wiem jak toczył się mecz. Pozwoliłem skopiować sobie to co pisało na oficjalnej stronie naszego klubu: [link widoczny dla zalogowanych]

W drugiej kolejce zespół KS Żory przegrał z Polonia Łaziska Górne 1:2. Do przerwy 0:0. Pierwszą bramkę w meczu strzelił na 1:0 dla KS Żory kapitan zespołu Rafał Owczarek. Niestety nie udało się utrzymać prowadzenia do ostatniego gwizdka. W ostatnich 20 minutach meczu KS Żory stracił 2 bramki i tym samym przegrał mecz 1:2.
krk

Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 12

PostWysłany: Czw 16:29, 20 Sie 2009 Temat postu:

dobre... zastanawia mnie to stwierdzenie "rozegrali dobry mecz"... co sie ukrywa pod tym stwierdzeniem?... bo napewno nie gra... nie mozna odmowic chlopakom ambicji i woli walki... grali poprostu na tyle na ile ich obecnie stac... jak widac nie stac ich na zbyt wiele i to wcale nie jest wina zawodników tylko zbyt wygorowanych, a wrecz chorych ambicji trenera i zarzadu... fakt dzialacze doprowadzili druzyne do IV ligi ale jakim kosztem? co zostalo z druzyny ktora stanowila monolit o ktorej bylo glosno nie ze wzgledu na pieniadze ale ze wzgledu na panujaca tam atmosfere... co mialo przelozenie na wyniki... a dzis to zbieranina chlopaków z lapanki... ktorzy wola sobie wytykac bledy niz nawzajemem sobie pomagac na boisku... pomijam bledy w ustawieniu przez trenera... ktory uwaza za dobry mecz granie zasadom kopni a lec... sam Grzesik i Dyrda w grze ofensywnej to stanowczo za malo... owszem mamy jeszcze ofensywnych pomocników tylko dlaczego zazwyczaj oni biegaja na rowni z obrońcami lub nawet za nimi?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum www.klubkszory.fora.pl Strona Główna -> Rozgrywki Seniorów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)