Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 97

Skąd: Żory

PostWysłany: Nie 13:49, 09 Sie 2009 Temat postu: Świetna inauguracja sezonu.

We wczorajszym meczu nasi piłkarze zagrali piękny mecz. Mecz się dla nas dobrze rozpoczął. Już w 17 minucie bramkę po rzucie rożnym strzelił głową Robert Grzesik. Później jeden z naszych przeciwników został ukarany czerwoną kartką po tym jak najpierw odepchnął Kubę Kloza, a potem bez piłki kopnął naszego zawodnika. Do przerwy nic już nie wydarzyło się nic ciekawego. W przerwie meczu wyszedłem do sklepu i gdy wróciłem było już 2-0 dla nas. Bramki nie widziałem i nie wiem kto ją strzelił. Później zawodnicy z Knurowa strzelili nam bramkę kontaktową po tym, jak piłka nie fortunnie odbiła się od trawy. Jednak w kolejnych akcjach my przeważaliśmy i próbowaliśmy szybko zdobyć bramkę. Udało się to po tym jak piłkę wrzucił jeden z naszych piłkarzy i końcem buta dobił ją popularny Justo. Potem już nic się nie wydarzyło i mecz się skończył wynikiem 3-1 dla Żor.

Ostatnio zmieniony przez misza-95 dnia Nie 17:57, 09 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 15:09, 10 Sie 2009 Temat postu:

parę fotek znajdziecie na galerii tego forum.
piłkarzom gratuluję zwycięstwa i życzę szczęścia z Łaziskami.
Bobi

Posty: 5

PostWysłany: Pon 15:11, 10 Sie 2009 Temat postu:

Misza, sorry, że ci zwrócę uwagę- piszemy przez "ł" słowo "kał", ale "inauguracja"- bez "ł"
mitus

Posty: 25

Skąd: Żory

PostWysłany: Pon 16:53, 10 Sie 2009 Temat postu:

Czerwona kartka kompletnie ustawiła to spotkanie, bo przed tym wydarzaniem mimo straconej bramki, to Concordia miała dość wyraźną przewagę i zapewne zdołałaby odrobić straty grając w "11". Na nasze szczęście tak się jednak nie stało i odnieśliśmy ważne inauguracyjne zwycięstwo. Brawa dla drużyny !
misza-95

Posty: 97

Skąd: Żory

PostWysłany: Wto 13:48, 11 Sie 2009 Temat postu:

Bobi sorry ;P ale nie pokazuję mi błędów.

Ostatnio zmieniony przez misza-95 dnia Wto 13:49, 11 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum www.klubkszory.fora.pl Strona Główna -> Rozgrywki Seniorów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)